Zimonjiæ i Bovina osvojili  turnir u mešovitim parovima na Australian openu - 2004-02-01

Stadion “Rilajant” u Hjustonu, poprište 38. Super Boula, danas je u centru pažnje amerièke sportske javnosti. Utakmica izmeðu Kerolajna Pantersa i Nju Ingland Petriotsa poèinje u ponoæ po srednjeevropskom vremenu, pred 70.000 gledalaca na stadionu i oko milijardu pored malim ekranima. Nju Ingland ima šansu da bude 10. tim koji je bar dva puta osvojio titulu prvaka, dok je Pantersima, velikom ovogodišnjem iznenaðenju – ovo prva šansa da osvoji titulu.

Prvi put u istoriji, rukometna reprezentacija Nemaèke osvojila je titulu prvaka Evrope, pošto je veèeras u Ljubljani, u finalu pobedila Sloveniju 30:25. Bronzana medalja pripala je reprezentaciji Danske, koja je u borbi za treæe mesto pobedila svjetske prvake, Hrvatsku 31:27. U meèu za peto mesto Rusija je savladala Francusku 28:26. Švedska je šampionat završila na sedmom, a reprezentacija Srbije i Crne Gore na osmom mestu

Pedja Stojakoviæ dao je 29 poena, a Bred Miler 28 uz 17 skokova, u pobedi Sakramenta u Sijetlu nad Soniksima od 110-103. Vlade Divac zabeležio je 13 poena i 4 asistencije, a Vladimir Radmanoviæ 8 koševa i 4 skoka.

Marko Jariæ predvodio je Kliperse do trijumfa u Orlandu 115-106. Posle prièa o trejdu u Èikago, Jariæ je Orlandu ubacio 23 poena, uz 5 skokova i 6 asistencija. Posle dužg vremena Pedja Drobnjak imao je solidan meè, uz 13 koševa i 2 skoka.

U porazu Jute od San Antonia 81-85, Saša Pavloviæ je dao 6 poena. U ostalim meèevima odigranim u subotu Denver je savladao Dalas 107-102 uz 26 poena Karmela Entonija, dok je Njujork dobio Finiks. Stefon Marberi je bivšem timu ubacio 35 poena.