Fotografije dana

Različite zastave ispred britanskog parlamenta, pojavile su se pošto je odbačen sporazum o Bregzitu podnet od strane premijerke Tereze Mej. 16. januar, 2019.

Vatrogasci gase požar u zgradi od istorijske vrednosti u Ukrajinskoj prestonici Kijevu. Veliki požar izbio je u dvorištu hotela Dnipro. 16. januar, 2019.

Fej Smit, radnica u muzeju Smithsonijan u Vašingtonu, koja ne prima platu tokom delimičnog zatvaranja vlade, drži neplaćeni račun za struju koji je pokazala lideru republikanske većine u Senatu, Miču Mekonelu. Kapitol hil - 16. januara 2019.

Anastazija Vašukevič beloruska manekenka koja je izazvala uzbunu prošle godine nakon što je uhapšena na Tajlandu i rekla da ima dokaze o ruskom uplitanju u predsedničke izbore u Sjedinjenim Američkim Državama. Pataji, Tajland, 15. januara 2019.
Uplakani Hoze Roselo (levo), otac dvogodišnjeg dečaka Hulena koji je upao u bunar u Totalanu, kod Malage na jugu Španije još u nedelju popodne. Hulen, viđen je kako upada u dubok i uzan bunar dok se igrao. Porodica se šetala privatnim imanjem u Totalanu, rekao je medijima njegov otac.Roditelji se nadaju da je Hulen još živ.
Anti-Gbagbo demonstranti blokiraju ulicu zapaljenim gumama nakon što je bivši predsednik Obale Slonovače Loren Gbagbo oslobođen svih optužbi na Međunarodnom sudu za ratne zločine. Abidjanovo naselje Abobo, Obala Slonovače, 16. januara, 2017.
Učesnici pokušavaju da kontrolišu bika na godišnjem događaju 'Džallikatu' u selu Palamedu na periferiji Maduraja, u južnoj indijskoj državi Tamil Nadu.
Sumo šampion Kisenosato briše suze saopštavajući da odlazi u penziju, na konferenciji za novinare u Tokiju u Japanu. 16. januar, 2019.
Posetilac snima jednu od 45 meduza izloženih u novom akvarijumu u Parizu.
Snimak paraglajdera posle velikog snega u Verfenvengu, u Austriji.
Dva pelivana čekaju hranu ispred prodavnice ribe u Okaibu, u blizini Bejruta, u Libanu.