Peða odlièio pobedinika - 2004-03-29

Stojakoviæ je za 46 minuta postigao 29 poena, zabeležio 11 skokova dve asistencije i dve ukradene lopte. Pored njega u pobednièkoj ekipi istakao se Kris Veber sa 23 poena, devet skokova, sedam asistencija i tri blokade. Vlade Divac nije igrao zbog gripa. “Vizardsi” su po ko zna koji put ove sezone popustili u drugom delu utkamice. Još u treæoj èetvrtini, vodili su sa dva poena razlike, ali su onda popustili u odbrani, a na scenu su stupili Dag Kristi, Majk Bibi i ostali - a to znaèi dodavanja iza leða, zakucavanja i sliène majstorije.

U Los Anðelesu, “Klipers” su pretrpeli još jedan poraz - ovog puta od “Nagetsa” iz Golden Stejta, rezultatom 105:77. U poraženom timu, Predrag Drobnjak nije imao zapaženu ulogu. Proveo je na parketu 11 minuta i postigao dva poena i zabeležio šest skokova. Marko Jariæ ni sinoæ nije igrao- zbog povrede. U ostalim utakmicama postignuti su sledeæi rezultati:

Toronto - Memfis 88:94

Orlando - Dalas 88:118

Milvoki - Hjuston 107:111

Indijana - Majami 87:80

Boston - Filadelfija 89:65.