Fenomenalna partija Daga Kristija - 2004-01-04

Sakramento - LA Klipers 116:109

Do pobede Kraljevi su stigli zahvaljujuæi fantastiènom Dagu Kristiju, koji je briljirao i u odbrani i u napadu. Kristi je ubacio rekord sezone 22 poena, imao 10 asistencija, ali i zadržao Kventina Rièardsona na "samo" 22 poena, posle 44 koša koja je ovaj igraè ubacio Kraljevima pre nekoliko dana. Bibi je dao 23 poena, uz Stojakoviæevih 21 dovoljno za 16 pobedu Kingsa u poslednjih 21 meèeva sa Klipersima.

Filadelfija - San Antonio 83:77

Posle 13 uzastopnih pobeda, seriju San Antonija na briljantan naèin prekinula je ekipa Filadelfije. Do trijumfa gosti su stigli bez povreðenih Ajversona i MekKija. Tim je predvodio Erik Snou koji je 18 od 20 poena postigao u drugom poluvremenu, kao i Derik Kolmen koji je u istom periodu ubacio 12 od 20 . Ovo je Siksersima prva pobeda u San Antioniju od 6. januara 1986.

Minesota - Dalas 112:119

Dirk Novicki je zabeležio rekord sezone sa 31 poenom, Majkl Finli je 18 od 24 poena ubacio u drugom poluvremenu, a zajedno sa Stivom Nešom (13 asistencija – rekors sezone) ubacili su 14 poena u seriji 19:4 na poèetku poslednje deonice za voðstvo od 21. poena. Minesota je visoku prednost smanjila tek u poslednjem minutu.