Zapad nemilosrdan prema Istoku - 2003-12-01

Konaènih 105:92, koliko je bilo u duelu Kingsa i Netsa ne odslikava pravo stanje stvari na parketu, s obzirom da su «kraljevi» veæ posle prvog poluvremena imali +32. Peða Stojakoviæ bio je nezaustavljiv u tom periodu sa 17 koševa i bez promašaja van linije za tri poena (4-4), da bi na kraju sa 25 pogodaka premašio svoj ovogidišnji prosek. Vlade Divac bio je veoma zapažen, za 32 minuta imao je uèinak: 15 poena, 8 asistencija, 7 skokova, po 2 ukradene lopte i blokade, a još jednu odliènu partiju pružio je i Bred Miler: 20 poena, 11 skokova i 5 asistencija.

Trijumfom nad Indijanom – 99:77, Lejkersi su postavili novi klupski rekord po broju uzastopnih pobeda kod kuæe. Do 25. trijumfa zaredom u «Stejpls Centru», «Drim tim», kako je Lejkerse pre utakmice nazvao i trener Pejsersa Rik Karlajl, stigao je zahvaljujuæi sjajnoj odbrani, ali i raspoloženom Šakilu O'Nilu, koji je za 23 minuta ubacio isto toliko poena, èak 18 u drugom poluvremenu.